GP en VA
GP en VA, ook ver Genetisch potentieel en vaardigheden. hoe werken ze?
Genetisch Potentieel
het gp bepaald grotendeels hoeveel VA een paard kan krijgen. met deze formule kan je uitrekenen hoeveel VA je paard kan krijgen:
VEULEN 1: (ZONDER APHRODITES TRANEN)
Genetisch Potentieel
het gp bepaald grotendeels hoeveel VA een paard kan krijgen. met deze formule kan je uitrekenen hoeveel VA je paard kan krijgen:
- kijk wat het gp van je VEULEN is.
VEULEN 1: (ZONDER APHRODITES TRANEN)
om de VA uit te rekenen hebben we deze informatie nodig:
oke. komt het rekenen.
1. het gp = 1752.2
2. de va = 343.0
3. elke dag een les x 2 (door levenselikser) = 277 lessen
4. 20 stukjes wolk = 80 meer lessen ---> 277+ 80 = 357 lessen
5. 357 x 0.25= 89.25
6. 1752.2 + 343.0 = 2095.2
7. 2095.2+ 89.25 = 2184.45
- het GP
- de aangeboren VA (die hij heeft bij de geboorte)
- hoeveel lessen je doet. en hoeveel VA ze geven. (ik ga uit van ALLE lessen en 60 EQUUS lessen (dus 25 VA per les))
- Hoeveel stukjes wolk.
- of het een levenselikser heeft (ik ga uit van wel)
oke. komt het rekenen.
1. het gp = 1752.2
2. de va = 343.0
3. elke dag een les x 2 (door levenselikser) = 277 lessen
4. 20 stukjes wolk = 80 meer lessen ---> 277+ 80 = 357 lessen
5. 357 x 0.25= 89.25
6. 1752.2 + 343.0 = 2095.2
7. 2095.2+ 89.25 = 2184.45
VEULEN 2: (met Aphrodites tranen (verdubbeld de aangeboren VA met 50%)
om de VA uit te rekenen hebben we deze informatie nodig:
Oke. komt het rekenen.
1. het gp = 1946.94
2. de va = 605.69
3. elke dag een les x 2 (door levenselikser) = 277 lessen
4. 20 stukjes wolk = 80 meer lessen ---> 277+ 80 = 357 lessen
5. 357 x 0.25= 89.25
6. 1946.94 + 605.69 = 2552.63
7. 2552.63 + 89.25 = 2641.88
- het GP
- de aangeboren VA (die hij heeft bij de geboorte)
- hoeveel lessen je doet. en hoeveel VA ze geven. (ik ga uit van ALLE lessen en 60 EQUUS lessen (dus 25 VA per les))
- Hoeveel stukjes wolk.
- of het een levenselikser heeft (ik ga uit van wel)
Oke. komt het rekenen.
1. het gp = 1946.94
2. de va = 605.69
3. elke dag een les x 2 (door levenselikser) = 277 lessen
4. 20 stukjes wolk = 80 meer lessen ---> 277+ 80 = 357 lessen
5. 357 x 0.25= 89.25
6. 1946.94 + 605.69 = 2552.63
7. 2552.63 + 89.25 = 2641.88